BOTAŞ Kupası'nda İkinci Gün Sona Erdi
BOTAŞ Spor Kulübü tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen BOTAŞ Kupası’nda ikinci gün karşılaşmaları tamamlandı.
![Diğer Ligler](http://archive.sportando.basketball/sportando/images/loghi/17.jpg)
BOTAŞ Spor Kulübü tarafından bu yıl 15.'si düzenlenen BOTAŞ Kupası'nda ikinci gün karşılaşmaları sona erdi.
Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvanın ikinci gününde BOTAŞ, OGM Ormanspor'u 74-68 mağlup etti. BOTAŞ'ta Tijana Krivacevic 23 sayı ile karşılaşmanın en skorer ismi oldu.
Günün diğer mücadelesinde ise Fenerbahçe, İstanbul Üniversitesi'ni 75-38 yendi.
Turnuvada yarın, İstanbul Üniversitesi-OGM Ormanspor ve BOTAŞ-Fenerbahçe karşılaşmaları oynanacak. Bu maçların ardından kupa töreni gerçekleştirilecek.
Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvanın ikinci gününde BOTAŞ, OGM Ormanspor'u 74-68 mağlup etti. BOTAŞ'ta Tijana Krivacevic 23 sayı ile karşılaşmanın en skorer ismi oldu.
Günün diğer mücadelesinde ise Fenerbahçe, İstanbul Üniversitesi'ni 75-38 yendi.
Turnuvada yarın, İstanbul Üniversitesi-OGM Ormanspor ve BOTAŞ-Fenerbahçe karşılaşmaları oynanacak. Bu maçların ardından kupa töreni gerçekleştirilecek.