Özgecan Kadınlar Basketbol Turnuvası'nda Dün Alınan Sonuçlar ve Günün Programı
Mersin'de düzenlenen Özgecan Kadınlar Basketbol Turnuvası, bugün oynanacak üç karşılaşma ile devam ediyor.
![Diğer Ligler](http://archive.sportando.basketball/sportando/images/loghi/17.jpg)
Mersin Büyükşehir Belediyesi'nce 3'üncüsü düzenlenen Özgecan Kadınlar Basketbol Turnuvası başladı.
Organizasyonun açılış müsabakasında Mersin Büyükşehir Belediyespor, Hatay Büyükşehir Belediyespor'u 79-74 ile geçti. 2'inci maçta ise Adana Basketbol, Kayseri Basketbol'u 72-61 yenerken, günün son karşılaşmasında da Çukurova Basketbol, OGM Ormanspor'u 77-68 mağlup etmeyi başardı.
Organizasyon bugün oynanacak maçlarla devam edecek.
Turnuvada günün programı:
Organizasyonun açılış müsabakasında Mersin Büyükşehir Belediyespor, Hatay Büyükşehir Belediyespor'u 79-74 ile geçti. 2'inci maçta ise Adana Basketbol, Kayseri Basketbol'u 72-61 yenerken, günün son karşılaşmasında da Çukurova Basketbol, OGM Ormanspor'u 77-68 mağlup etmeyi başardı.
Organizasyon bugün oynanacak maçlarla devam edecek.
Turnuvada günün programı:
![](https://pbs.twimg.com/media/Dnwc5dpXgAAAwjw.jpg)